Suite

  • SUITE, KULLA E ARTE RAZEM

Përshkrimi i dhomës

  • Kjo dhome është për kater persona me një krevat dopio dhe dy tek
  • Në dhome ka: Oxhak, salle ndenjeje, vaske me hidromasazh, Tv, Wifi
  • Dhoma është me pamje nga fusha e Razmës
  • Mëngjesi i përfshire ne çmim

L.0

Shërbimet e dhomes

  • TV
  • Oxhak
  • Salle ndenjeje
  • Vaske me Hidromasazh, Banjo me Dush
  • Internet WiFi