Oferta 5 Ditore Posted July 23, 2014

0

DITA 1.
Dreka – supe vici
– Berxolle vici me patate tradite
– Kek
Darka- makarona tradite me mish te thate vici
– Zarzavate zgare me djathe tigani
DITA 2.
Dreka- antipaste tradite (mishavin e zier me dardhe te karrameluar ne mjalte)
– Kec ne helle me pure patatesh
Sallate turshi
Darka – supe lepuri te eger
– Nena me maze (ajke qumeshti)
– Sultjazhe
DITA 3.
Dreka – supe pule
– Pule me pilaf ne tave
– Sallate (spec ate mbushur me djathe)
Darka – laknore me nena dhe maze
– Tave kosi-
DITA 4.
Dreka – rizoto me zarzavate
– Melci vici ose qingji
– Djathe dhie
– Kos me arra dhe mjalte
Darka – supe me mish qingji
– Berxolle qingji ne zgare

DITA 5.
Dreka – supe peshku
– Pite me mishavin
– Trofte ne zgare prushi me patate furre

– Darka

– – Makarona furre me mish te grire dhe maxarella
– Kos me fruta pylli

– Mengjesi

– Petulla me mjalte
– Kulac furre me recel fiku
– Veze, qumesht, djathe
VO; Cmimet jane dhogarit ma te lira seq jane ne menune e rostorantit dhe jane racione te plota.
– Cmimet e fjetjes ne hotel per dhomat familjare (3-4 persona) jane 4500 lek per dhome.
Tek kostoja e dhomes perfshihet edhe mengjesi per gjith familjen
Pijet nuk jane te dhogaritura.
Cmimi I ushqimit per nje person per 5 (pese)dit shkon 11.000 lek te reja
Per cdo gja na kontaktoni.
Kulla e Art ju falenderon dhe ju mirpret.
Faleminderit