Miresevini ne faqen tone Posted July 22, 2014

0

Restoranti është i vetmi destinacion i kuzhinës në zemrën e Razmes. Kulla e Arte ju fton të shijoni ushqimin e mrekullueshëm të kuzhinës tradicionale ne ambientet e qeta dhe mikpritëse të saj. Perfekt per te gjithe ata qe deshirojne te largohen nga atmosfera lodhese e nje dite pune dhe nga zhurmat. Tek taverna “KULLA E ARTE” do te gjeni tre elementet kryesore qe cdokush i kerkon ne nje restorant: Ajer i paster, cilesi ne ushqim, Profesionalizem ne sherbim dhe nje atmosfere te qete dhe mikpritese.

•••••Hoteli ne ambientet e veta ofron për pushuesit:
• bar
• restorant
• bar i hapur- terrace
• pishine dimërore
• sauna
• palestër
• salle lojërash për te rritur dhe fëmije.
• salle konference
• kamping
• parking
• biçikleta për terrene malore.